Dodatkowe usługi

// Zmieniamy jakość prowadzenia biznesu

Dodatkowe produkty
=
Twoja wygoda

Wiemy jak trudne i wymagające jest nadzorowanie firmy, dlatego też chcemy ułatwić ci to oferując szereg usług, dzięki którym instalacja wytwórcza będzie          z Twojej strony bezobsługowa. Z nami wygenerujesz dodatkowy zysk i spełnisz wszystkie obowiązki jakie mają Wytwórcy. Zapoznaj się z naszą propozycją !

W ramach umowy nie musisz się martwić już o codzienne raportowanie danych planistycznych do OSD, raporty handlowe i symulacje Twoich zysków

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Raporty i analizy

Raporty i analizy

Generuj maksymalny zysk dzięki sprzedaży Praw Majątkowych i Gwarancji Pochodzenia Energii czy systemom wsparcia

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dodatkowy zysk

Dodatkowy zysk

W ramach kontraktu przeprowadzimy w Twoim imieniu wszelkie zmiany rejestrowe firmy !

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Administracja

Administracja

Gwarancje pochodzenia energii elektrycznej

Oferujemy nasze doradztwo oraz kompleksową obsługę przez wykwalifikowaną Spółkę Obrotu dla Wytwórców w zakresie Gwarancji pochodzenia energii elektrycznej zawierającą: wsparcie w dołączeniu do Rejestru Gwarancji Pochodzenia na Towarowej Giełdzie Energii, przeprowadzanie transakcji kupna i sprzedaży na dedykowanej platformie, możliwość umorzenia Gwarancji Pochodzenia w celu udokumentowania zmniejszenia śladu węglowego firmy. Gwarancje Pochodzenia to dodatkowy zysk dla Wytwórcy, który łatwo uzyskasz z naszą pomocą !

Świadectwa pochodzenia energii elektrycznej

W ramach współpracy z Wytwórcami świadczymy usługi doradcze związane ze sprzedażą i kupnem Świadectw pochodzenia energii elektrycznej, tzw, Praw majątkowych a nasz doświadczony partner przeprowadzi cię przez cały proces.  Zakres kompleksowego wsparcia obejmuje pomoc w dołączeniu do danego domu maklerskiego oraz przeprowadzanie transakcji kupna i sprzedaży. Cena po jakiej prowadzone są transakcje wynika ze średnioważonej  ceny miesięcznej publikowanej na Towarowej Giełdzie Energii wg wskaźników TGEozea oraz TGEozebio. Dzięki czemu proces sprzedaży zielonych czy błękitnych certyfikatów staje się łatwy i nie wymaga twojego czasu. 

Rozliczanie Salda Ujemnego u Zarządcy Rozliczeń S.A

Ten produkt jest skierowany do Wytwórców, którzy wygrali Aukcje OZE lub są członkami programów wsparcia takich jak FIT/FIP. W ramach umowy oferujemy kompleksowe doradztwo oraz obsługę administracyjną przez najlepsze Spółki Obrotu. Będzie to m.in. zgłoszenie instalacji u Zarządcy Rozliczeń S.A. oraz cykliczne składanie wniosków o pokrycie Salda Ujemnego. Dodatkowo gwarantujemy pełną obsługę administracyjną procesu oraz raportowanie. 

Dane planistyczne i strukturalne - raportowanie

Nasze Spółki partnerskie świadczą usługi związane z przygotowaniem oraz przesyłaniem do Operatorów Systemów Dystrybucyjnych i Operatora Systemu Przesyłowego raportów danych planistycznych i strukturalnych dla potrzeb planowania pracy wytwórczej oraz prowadzenia ruchu KSE w ramach nowych obowiązków dla Wytwórców, wynikających z rozporządzenia SOGL. Dzięki temu zyskujesz profesjonalną obsługę oraz spełnienie obowiązku zawsze na czas. 

Pomoc w zmianach rejestrowych

Wiemy, że zmiany bywają konieczne, dlatego rozumiemy, jak ważne jest, aby przeszły płynnie i łatwo. Dlatego wspieramy naszych Klientów, gdy przeprowadzają zmiany rejestrowe firmy lub statusy własnościowe. Zmiana nazwy firmy, zmiana właściciela, zmiana taryfy czy zmiana danych rejestracyjnych u Operatorów Systemów Dystrybucji zostanie przeprowadzona prawidłowo i szybko.