// Nasza oferta

Dlaczego Twoja firma powinna nabyć gwarancje pochodzenia i być EKO?

Czy Twoja firma chce dbać o ekologię? Czy chcesz pokazać swoim partnerom biznesowym, że Twój biznes napędza „zielona energia”? Kupno gwarancji pochodzenia daje firmie możliwość potwierdzenia, że zużywana energia pochodzi z odnawialnych źródeł energii. Jest to ważne z perspektywy zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności środowiskowej, a także może mieć wpływ na wizerunek firmy jako ekologicznej i zrównoważonej. Firma może wykorzystać Certyfikat zakupu 100% ekologicznej energii elektrycznej jako element komunikacji z klientami, inwestorami i społecznością, aby pokazać swoje zaangażowanie w ochronę środowiska i zrównoważony rozwój oraz wzmocnić swój wizerunek ekologiczny i mieć realny wpływ na poprawę jakości środowiska naturalnego.

Chcesz nabyć Gwarancje Pochodzenia?

Wystarczą 3 proste kroki:

Gwarancje pochodzenia może zakupić każda firma, która chce wzmocnić swój ekologiczny wizerunek. Kupno gwarancji pochodzenia przez firmę polega na uzyskaniu dokumentów potwierdzających, że określona ilość zużywanej energii elektrycznej została wytworzona z odnawialnych źródeł energii. Gwarancje pochodzenia są emitowane przez organizacje certyfikujące i stanowią sposób śledzenia i udokumentowania produkcji energii elektrycznej z odnawialnych źródeł. Certyfikat jest wydawany w formie papierowej i elektronicznej przez Towarową Giełdę Energii (TGE). 

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo

KROK PIERWSZY

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Przygotowujemy dla Ciebie indywidualną oferta na zakup gwarancji pochodzenia

KROK DRUGI

Poznaj ofertę

Poznaj ofertę

Przygotujemy dokumenty do zakupu gwarancji pochodzenia, rozliczymy transakcję, wystawimy fakturę i przekażemy Certyfikat wystawiony przez TGE

KROK TRZECI

Realizacja i zakup

Realizacja i zakup

Certyfikat zakupu 100% ekologicznej energii elektrycznej wydany przez Towarową Giełdę Energii

Gwarancje pochodzenia energii to jeden z elementów polityki środowiskowej Unii Europejskiej. 

Gwarancja pochodzenia jest oznaczona indywidualnym numerem i zawiera informację o źródle oraz wielkości wytworzonej energii elektrycznej z dokładnością do 1 MWh i uwzględnia technologię wytwarzania z odnawialnych źródeł energii.

Nasz Klient otrzymuje papierowy lub elektroniczny Certyfikat wystawiony przez Towarową Giełdę Energii wraz z dokumentem potwierdzającym, iż określona ilość nabytej przez niego energii elektrycznej została wytworzona z odnawialnych źródłach energii oraz umorzona dla jego przedsiębiorstwa. 

Skontaktuj się z nami i uzyskaj Certyfikat!