// OzeSales.pl to profesjonalna obsługa oraz

Odkup energii
z fotowoltaiki

Sprzedaż energii elektrycznej z nami jest łatwiejsza!

Oferta dla Wytwórców OZE
Kompleksowa obsługa
Dodatkowe usługi dla Wytwórców

Jak sprzedać energię z farmy fotowoltaicznej?

// Przedstawimy Najatrakcyjniejsze warunki na odkup

Wytwarzasz energię ze źródeł odnawialnych?

Naszym głównym celem jest zapewnienie jak najkorzystniejszych warunków współpracy pomiędzy Wytwórcą a koncesjonowaną spółką obrotu energią elektryczną w zakresie odkupu wyprodukowanej energii.

Nasza oferta skierowana jest do Wytwórców OZE, dysponującymi instalacjami wytwarzania energii elektrycznej o różnej mocy. Specjalizujemy się w szczególności w kontraktowaniu instalacji z zakresu fotowoltaiki, energetyki wiatrowej, wodnej i biogazowej.

Od wielu lat prężnie działamy w sektorze OZE oraz posiadamy duże doświadczenie we współpracy z Wytwórcami. Oferujemy profesjonalną obsługę w najbardziej kompleksowym zakresie na rynku! Przedstawimy najkorzystniejszą ofertę oraz koordynujemy cały proces negocjacji warunków kontraktu. Wspieramy przyłączenia nowych instalacji i uzyskania Koncesji na wytwarzanie energii czy Wpisu do Rejestru Wytwórców w Małej Instalacji. Gwarantujemy dopasowanie odpowiedniego produktu dla każdego Wytwórcy niezależnie od źródła czy mocy wytwarzania, tym samym zapewniamy pełne zadowolenie !

Odkup energii z fotowoltaiki

Wybierz jedną z możliwych ofert rozliczania:

Cena RDN

Wycena energii w oparciu o średnią cenę z Rynku Dnia Następnego oraz profil produkcji Wytwórcy, obrazująca aktualną sytuację na rynku. 

Cena RDN KOMFORT

Wycena energii w oparciu o Rynek Dnia Następnego z zastosowaniem zabezpieczenia dolnej granicy ceny i premią gwarantowaną. 

Cena Stała

Wycena wolumenu energii w oparciu o ustaloną cenę, stałą przez cały okres trwania umowy. Rozwiązanie pozbawione ryzyka giełdowego.

Cena Zmienna

Połączenie Rynku Dnia Następnego oraz ceny stałej – dzięki temu rozwiązaniu możesz zmienić strategię cenową na kolejny okres rozliczeniowy.

Benefity biznesowe wynikające ze współpracy to:

Kompleksowa obsługa

Zapewniamy kontrakty zawierające pełen pakiet usług takich jak: odkup energii, bilansowanie i sprzedaż energii na potrzeby własne, raporty planistyczne czy zakup/sprzedaż gwarancji pochodzenia.

Konkurencyjne ceny odkupu

Oferujemy tylko najbardziej korzystne rozwiązania na rynku, które generują maksymalny zysk. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Najkrótszy termin płatności

Płatność za faktury nawet w ciągu 10 dni ? Z nami to jest możliwe ! Dostosujemy termin płatności do Twoich potrzeb.

Przejrzyste rozliczenia

Stawiasz na proste i rzetelne rozliczenia ? My również ! Dlatego przygotowane raporty handlowe są przejrzyste i jasne. Dzięki czemu nie tracisz czasu na ich długą analizę.

Elastyczne modele współpracy

Posiadamy oferty, które można negocjować podczas trwania kontraktu, aby jak najlepiej dostosować warunki do aktualnej sytuacji na rynku. Z naszym wsparciem tylko zyskujesz !

Długoletnie kontrakty ze stabilnym i doświadczonym partnerem biznesowym

Planujesz zawrzeć umowę na kilka lat, ale obawiasz się zmian na rynku ? To nie problem! Oferujemy długoletnie kontrakty tylko z doświadczonymi partnerami i możliwością negocjacji cen.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj więcej informacji

Dlaczego my? OzeSales.pl to najlepszy partner w nowoczesnej energetyce

W sektorze OZE działamy już wiele lat. Posiadamy duże doświadczenie we współpracy z Wytwórcami i świadczymy wysoki standard profesjonalnej obsługi. Wypracowujemy najbardziej korzystne dla obu stron warunki współpracy. Oferujemy doradztwo energetyczne w najbardziej kompleksowym zakresie na rynku! Przedstawimy najlepszą z możliwych ofert oraz koordynujemy cały proces negocjacji warunków kontraktu. Gwarantujemy dopasowanie odpowiedniego produktu dla każdej instalacji wytwarzania niezależnie od jej źródła czy mocy. Zapewniamy pełne zadowolenie, a długoterminowe relacje biznesowe oraz korzyści dla Wytwórcy są naszym priorytetem.

Wieloletnie Doświadczenie

Ponad dekadę działamy w sektorze energetycznym i Odnawialnych Źródeł Energii nieustannie śledząc zmiany rynkowe oraz szukając jak najlepszych rozwiązań dla naszych Kontrahentów.

Szybkie wsparcie

Cenimy sobie Twój czas, dlatego jesteśmy zawsze dostępni i gotowi rozwiać wszelkie wątpliwości związane z ofertą czy umową. Zależy nam, aby każdy kontrakt rozpoczął się terminowo i generował maksymalny zysk.

Odkup energii z fotowoltaiki